O nas

Jesteśmy grupą ludzi, którzy od wielu lat tworzą i prowadzą wspólne projekty z zakresu finansów, rachunkowości, szkoleń, marketingu i reklamy oraz nieruchomości. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie: od marketingu, prawa, finansów, rachunkowości po sprzedaż i kontakty biznesowe. Połączyła nas wspólna chęć tworzenia wieloletnich, stabilnych biznesów, które zapewniają dochód wszystkim zainteresowanym stronom, czyli nie tylko nam i naszym pracownikom, ale przede wszystkim naszym inwestorom.

Nasz najnowszy projekt, podobnie jak poprzedni, opiera się o rynek nieruchomości. W nim odnajdujemy stabilność zarówno dochodu, jak i ciągłości biznesowej.

Zarząd

Włodzimierz Piwowarczyk

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Dynamic Estate SA. Z wykształcenia jest prawnikiem oraz inżynierem, ukończył Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Katowicach oraz Politechnikę Śląską. Od lat członek zarządu grupy Dynamic. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów, nieruchomości, prawa, biznesu oraz skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej pozwoliły mu na stworzenie tego wyjątkowego projektu – Dynamic Estate SA. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, miłośnik literatury specjalistycznej – osoba o nieprzeciętnym analitycznym umyśle.

RADA NADZORCZA

Hubert Głowacki

Przewodniczący Rady Nadzorczej


Z wykształcenia magister ekonomii. Ukończył Wydział Ekonomiki i Organizacji Produkcji Akademii
Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.
Doświadczony w prowadzeniu działalności gospodarczej. Ostatnie 40 lat spędził na
praktycznym zgłębianiu technik dobrego biznesu, w szczególności organizacji i nadzoru procesów
inwestycji budowlanych, a także m. in. finansów i profesjonalnej reklamy prowadząc własne
przedsięwzięcia gospodarcze.
Elokwentny, o analitycznym, dociekliwym umyśle.
Prywatnie: córka i dwoje wnuków, miłośnik podróży, prowadzenia samochodu, fotografii, filmu i
literatury.

Anna Wójtowicz

Członek Rady Nadzorczej


Odpowiedzialna za kontakt z klientami, odpowiedni przepływ dokumentacji firmowej i stronę marketingową naszej spółki. Pogodna i uśmiechnięta, prywatnie miłośniczka kuchni włoskiej, przyrody i muzyki.

Michał Muras

Członek Rady Nadzorczej


Z wykształcenia informatyk ekonomista. Ukończył Wydział Informatyki i Ekonometrii Akademii
Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.
Wieloletni doświadczony handlowiec, uzdolniony prelegent i specjalista w zakresie marketingu, relacji z klientami i kreowaniu wizerunku firmy.
Prywatnie muzyk, miłośnik kinematografii i dobrej literatury.

Historia

Od ponad dziesięciu lat prowadzimy kilka spółek, których działalność obejmuje finanse, rachunkowość oraz marketing i reklamę. Doświadczenie, które zdobyliśmy na polskim rynku doprowadziło nas do rozszerzenia swojej działalności na rynek nieruchomości. Równocześnie chcieliśmy dotrzeć do szerszego grona odbiorców – zarówno inwestorów, jak i klientów.

Nasze zainteresowanie rynkiem nieruchomości przerodziło się w biznes oparty na tzw. flipach, czyli zakupie nieruchomości w celu wyremontowania oraz sprzedaży z zyskiem. Szybko zauważyliśmy, iż nieruchomości mają nieprzeciętny potencjał i chcieliśmy go wykorzystać go w możliwie najlepszy sposób. Od 16 maja 2019 roku aż do lutego 2020 roku prowadziliśmy projekt oparty równocześnie o nieruchomości oraz technologię blockchain – Estate Project.

Dzisiaj, po sukcesie Estate Project, rozpoczynamy nowy etap biznesowego rozwoju – projekt również ukierunkowany na handel nieruchomościami, lecz tym razem w oparciu o funkcjonowanie spółki akcyjnej – naszym zdaniem najlepszej z możliwych opcji pozyskiwania kapitału i rozliczeń pomiędzy nami a akcjonariuszami.

Nieruchomości to biznes przyszłości – dołącz do nas i zarabiaj razem z nami!